Po kilkumiesięcznej modernizacji do gruntownie odnowionych pomieszczeń wrócił nasz Szpitalny Oddział Ratunkowy.
Zwiększyła się sala obserwacyjna i przybyło łóżek obserwacyjnych, a pacjenci zyskali dodatkową przestrzeń w salach i zdecydowanie bardziej, komfortowe, intymne warunki pobytu na oddziale.
Remont umożliwił też zwiększenie możliwości izolacyjnych pacjentów.
Znacząco poprawiły się też warunki socjalne licznej, dyżurującej załogi.
A POZA TY WSZYSTKO TAK JAK BYŁO –
JESTEŚMY DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI 24 GODZINY NA DOBĘ.
[GALERIA|323|SOR w maju 2023]











