Otrzymaliśmy podziękowania za udział w ćwiczeniach Wolf-Ram-23
Przypomnijmy, że 21 kwietnia w naszym szpitalu odbyły się ćwiczenia w ramach największej takiej operacji w historii Polskiej Policji. W akcji sprawdzano system dowodzenia i zarządzania, łączność, działania operacyjne, wymianę informacji oraz współdziałanie policji z innymi służbami. Obserwowali je przedstawiciele amerykańskiego FBI. Przed szpitalem pojawiły się wozy Państwowej Straży Pożarnej, a także wozy Ochotniczej Straży Pożarnej z okolicznych miejscowości. W akcję został też włączony Szpitalny Oddział Ratunkowy, który wspólnie ze strażakami przygotowywał się do przyjęcia pacjentów. Scenariusz zmieniał się bardzo dynamicznie, tak by sprawdzić szybkość reagowania wielu służb na nową zaskakującą sytuację i sprawne wdrażanie odpowiedniej procedury.













