Współpraca z uczelniami
Ranga i jakość naszych usług medycznych jest nierozerwalnie związana ze ścisłą współpracą z poznańskim środowiskiem uniwersyteckim. Celem tej współpracy jest nie tylko zapewnienie studentom możliwości zdobycia wiedzy praktycznej uzupełniającej teorię akademicką — zależy nam przede wszystkim na pozyskiwaniu nowych kadr: ludzi o szczególnych zdolnościach i predyspozycjach, którzy będą budować markę szpitala oraz zaufanie i szacunek naszych pacjentów.
Skala szkoleń
Co roku szkolimy ponad 200 osób z następujących grup zawodowych:
- lekarze,
- pielęgniarki,
- rehabilitanci,
- fizykoterapeuci,
- dietetycy,
- opiekunowie medyczni.
Nasi partnerzy edukacyjni
Praktykanci i stażyści trafiają do nas z:
- Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu (Wydział Nauk o Zdrowiu, Dietetyka),
- Wielkopolskiej Izby Lekarskiej (corocznie ok. 20 stażystów),
- Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu,
- Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu,
- Wyższej Szkoły Pedagogiki i Administracji,
- TEB Edukacja.

