Rozpoczęliśmy remont pomieszczeń Szpitalnego Oddziału Ratunkowego. W związku z tym nastąpiła reorganizacja funkcjonowania oddziału.
Zmieniło się umiejscowienie wejścia na SOR dla pacjentów, którzy zgłaszają się samodzielnie na oddział.

Prosimy o kierowanie się zgodnie z nowymi oznaczeniami dotychczasową drogą wjazdową dla karetek (ulica Gen. J. Bema) a następnie kierowanie się do wejścia wg tabliczek informacyjnych.



Zmieniamy się dla Państwa! Remont potrwa około pół roku. Oddział zyska nowe pomieszczenia, dodatkowe łóżka obserwacyjne i nowe wyposażenie.
Przepraszamy za utrudnienia.
MRK











