11 lutego obchodzony jest Światowy Dzień Chorego…
Choroba to nie tylko ból fizyczny – ten – lekarze potrafią już uśmierzyć; choroba to także przykre doświadczenie niesprawności, ograniczenia, bezradności…
Dlatego tak ważne jest w tych trudnych chwilach wsparcie najbliższych, a także lekarzy, pielęgniarek , personelu medycznego i wolontariuszy.
Z okazji tego wyjątkowego Dnia życzę naszym pacjentom szybkiego powrotu do zdrowia, sił w walce z chorobą, cierpieniem oraz ufności. Wspieranie Państwa w pokonywaniu choroby, połączone z całą naszą wiedzą i doświadczeniem jest dla nas najważniejszym zadaniem!
Ewa Wieja
Prezes Zarządu











