Szanowni Państwo – z uwagi na okres urlopowy nasze Laboratorium będzie nieczynne WE WSZSYTKIE SIERPNIOWE SOBOTY.
Do naszego ZAKŁADU DIAGNOSTYKI LABORATORYJNEJ zapraszamy od poniedziałku do piątku .
W dni robocze pobieranie materiału do badań odbywa się między 7.00 a 11.00.











