UWAGA !!!
OGRANICZENIE ODWIEDZIN W SZPITALU !
Uprzejmie informujemy,że w związku z okresem wzmożonych zachorowań na choroby infekcyjne,wprowadza się ograniczenie odwiedzin pacjentów.
Odwiedzać może jednocześnie tylko 1 osoba dorosła – bez objawów chorób infekcyjnych!
Z-ca Dyrektora ds. Medycznych
Krystyna Dudzińska











