Tradycją Oddziału Paliatywno-Hospicyjnego jest odprawiana co miesiąc msza święta w intencji pacjentów, ich rodzin i pracowników oddziału.
W sobotę 9 grudnia miała miejsce kolejna, już w świątecznej odsłonie, a odwiedziny Mikołaja były dla chorych dodatkową okazją
do wzruszeń i wspomnień.
Było też jak co roku w grudniu spotkanie opłatkowe z wolontariuszami.
Pan Zenon Ciosek – także wolontariusz już teraz wprowadził pacjentów w świąteczny nastrój grając na gitarze kolędy.
Przepiękne dekoracje bożonarodzeniowe – dzieło wolontariuszy- podkreślają, że
HOSPICJUM TO TEŻ ŻYCIE
Spotkanie przygotowała wraz z wolontariuszami pani Ewa Muszyńska, która koordynuje w naszym szpitalu działalność Wolontariatu. Jako psycholog służy pacjentom i ich rodzinom. Pasją do pomagania innym zaraziła skutecznie już bardzo wiele osób.











