
Posiłki
Szanowni Pacjenci, informujemy, że posiłki na oddziałach wydawane są w godzinach:
- Śniadanie – 08.00–09.00
- Obiad – 12.00–13.00
- I Kolacja – 17.00–18.00
- II Kolacja – 20.00

Szanowni Pacjenci, informujemy, że posiłki na oddziałach wydawane są w godzinach: