Już po raz kolejny, choć po pandemicznej przerwie Głos Wielkopolski współorganizuje Ogólnopolski Plebiscyt HIPOKRATES 2022, w którym czytelnicy mogą wybierać najlepszych ich zdaniem pracowników ochrony zdrowia. Wyróżniono kilkanaście kategorii, a nagrody zostaną przyznane na różnych szczeblach: powiatowym, wojewódzkim i ogólnopolskim. Patronem plebiscytu jest Narodowy Fundusz Zdrowia, a patronem ogólnopolskiej gali także Ministerstwo Zdrowia.
Właśnie rozpoczęło się głosowanie, które potrwa do 29 września 2022.
Wśród nominowanych znaleźli się pracownicy naszego Szpitala. To dwie pielęgniarki i ratownik medyczny.
Bardzo serdecznie zachęcamy do głosowania! Wystarczy kliknąć poniżej w odpowiedni kafelek.




Można zgłosić jeszcze swojego kandydata, a więcej informacji na temat Plebiscytu Hipokrates 2022 znajdą Państwo TUTAJ
MRK











