Szpital w Puszczykowie jako uczestnik programu „Szpitale Przyjazne Kombatantom” ze szczególną uwagą i troską wspiera kombatantów i osoby represjonowane, korzystające z usług medycznych świadczonych przez Szpital.
Celem programu jest zapewnienie kombatantom i osobom represjonowanym warunków do prawidłowego leczenia, dostępu do korzystania – poza kolejnością – ze świadczeń opieki zdrowotnej oraz usług farmaceutycznych udzielanych w aptekach.
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z mgr Danutą Woś, Pełnomocnikiem ds. Kombatantów oraz do odwiedzenia podstrony „Kombatanci” w zakładce Pacjent, na stronie internetowej naszego szpitala.
TELEFON: 61/ 89-84-050











