Szanowni Państwo!
Z okazji Międzynarodowego Dnia Ratownictwa Medycznego
dziękuję za Wasz codzienny wysiłek, ofiarność i gotowość do niesienia pomocy drugiemu człowiekowi.
Życzę wiele satysfakcji z pracy i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym
Ewa Wieja
Prezes Zarządu
Do życzeń przyłączył się też dr inż. Włodzimierz Usarek prof. ANS
Rektor Akademii Nauk Stosowanych im. Księcia Mieszka I w Poznaniu i przesłał okolicznościowy list.
Oto jego treść.












