Z wielką satysfakcją informujemy, że dr Kazimierz Wysocki – Ordynator Oddziału Urologicznego naszego Szpitala został odznaczony Medalem „Pro Patria” przyznanym przez Szefa Urzędu ds. Kombatantów i Osób Represjonowanych za pomoc i współpracę ze środowiskiem kombatanckim województwa wielkopolskiego.
…Jesteśmy pełni uznania dla postawy dr Kazimierza Wysokiego w stosunku do kombatantów i podopiecznych naszego Związku”… – czytamy w liście Związku Kombatantów Rzeczpospolitej Polskiej i Byłych Więźniów Politycznych Województwa Wielkopolskiego.
Przyłączając się do tych słów gratulujemy tego zaszczytnego wyróżnienia i życzymy sukcesów w pracy zawodowej, realizacji zamierzeń oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym .
Zarząd Szpitala











