Po wakacyjnej przerwie wrócił na antenę popularny magazyn medyczny „Medycyna i Ty”. Ekipa telewizyjna zrealizowała odcinek dotyczący omdleń, a także pokazała specyfikę pracy pielęgniarek i pielęgniarzy.
Praca na planie czasem wymaga poświęceń i pokonania tremy, ale zawsze jest ciekawym, nowym doświadczeniem. Najważniejsze jednak, że współpraca zgranej ekipy przynosi bardzo dobre efekty.
Zapraszamy do obejrzenie odcinków przygotowanych pod redakcją Jacka Michalaka.
[GALERIA|170|Ekipa telewizyjna na planie]











