Dzisiaj przed wejściem na Szpitalny Oddział Ratunkowy stanął namiot. To kolejny etap naszych działań w walce z koronawirusem.
Podobne rozwiązania są już w niektórych wielkopolskich szpitalach.
Dziękujemy strażakom z mosińskiej jednostki Państwowej Straży Pożarnej i Ochotniczej Straży Pożarnej z Kobylnicy za szybką odpowiedź na nasz apel.
Bądźmy odpowiedzialni i pamiętajmy – tylko wspólnymi siłami możemy pokonać COVID-19!
MRK
[GALERIA|161|Namiot przed wejściem na SOR]











