27 maja obchodzimy Ogólnopolski Dzień Diagnosty Laboratoryjnego.
Z tej okazji pragnę złożyć Państwu podziękowania
za Waszą sumienną i bardzo odpowiedzialną pracę.
Składam życzenia wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym i osobistym.
Ewa Wieja
Prezes Zarządu











