Wspieramy Szpital w Puszczykowie

 

Otrzymaliśmy dwa profesjonalne pulsoksymetry przenośne firmy BLT model M800 wraz ze stacjami dokującymi.

Jest to niezawodny sprzęt pozwalający na monitorowanie kluczowych parametrów pacjenta,

szczególnie w przebiegu objawów wywoływanych Covid-19.

Możliwość ustawienia w nich dźwiękowych alarmów granicznych umożliwia

stałą kontrolę stanu pacjenta i błyskawiczną informację o zmianach w jego stanie zdrowia.

Bardzo  dziękujemy @FamilyBusinessNetworkPoland za sprzęt medyczny przekazany naszemu Szpitalowi.

 

 

 

—————————————————————————————————————–

 

 

 

Dostaliśmy właśnie najzdrowsze cukierki na świecie!

Aby dziś był dobry i miły dzień – poczęstuj się cukierkiem!

 

Życzenia z dedykacją dla personelu i pacjentów naszego szpitala przygotowali

uczniowie oddziału przedszkolnego 0d Szkoły Podstawowej nr 1 w Komornikach.

Brawa i uśmiechy dla dzieci i ich wychowawczyni Pani Eweliny Brzoski za pomysł, realizację i … piękną lekcję empatii.

 

        

                

    

 

————————————————————————————-

 

Szanowni Państwo!

Bardzo dziękujemy za tak serdeczny odzew i wsparcie.

Na apel – Wspieramy Szpital w Puszczykowie pospieszyli samorządowcy, przedsiębiorcy i mieszkańcy wielu gmin  naszego powiatu.

Otrzymaliśmy wodę w małych butelkach, ale także środki ochrony osobistej, środki czystości, a także wpłaty pieniężne.

 

W imieniu pacjentów – szczególnie tych z Oddziału Obserwacyjno-Zakaźnego COVID 19 – bardzo serdecznie dziękujemy.

Łatwiej nam walczyć z pandemią, gdy otrzymujemy takie wsparcie i … takie szczere podziękowania.

 

    

 

 

Pandemia nie ustaje, nie zawieszamy także naszej akcji dlatego zgodnie z naszym hasłem prosimy

 

#WspieramySzpitalwPuszczykowie

– podzielcie się tym hasłem z rodziną,  ze znajomymi, z sąsiadami…

———————————————————————

Bardzo serdecznie dziękujemy za wsparcie, jakie okazali nam Państwo w miniony weekend!

 

      

To prawdziwy odruch serca!

Jeśli będą się Państwo chcieli włączyć w akcję

#WspieramySzpitalwPuszczykowie 

zapraszamy w najbliższą sobotę 21 listopada 

w godzinach od 10.00-15.00 na Rynek w Puszczykowie. 

Będą tam czekali strażacy z OSP Puszczykowo. 

 

—————————————————————————————

Bardzo nam miło poinformować, że do akcji #WspieramySzpitalwPuszczykowie 

dołączyła Gmina Stęszew

Koordynatorem zbiórki na terenie GMINY STĘSZEW jest:

OSP STĘSZEW  Poznańska 11a, Stęszew

Tel. 512 536 460 , 512 426 700

Dary można przynosić w poniedziałek, środę i piątek w godzinach  17:00 – 21:00

lub po wcześniejszym umówieniu telefonicznym kom. 512 536 460 , 512 426 700

—————————————————————————————————————-

 

Szanowni Państwo

Naszą Akcję #WspieramySzpitalwPuszczykowie koordynuje OSP Puszczykowo

dlatego czekamy na Wasze wsparcie już w najbliższy weekend w  Puszczykowie

na ulicy  Nadwarciańskiej 11B. Będzie tam stała specjalnie oznaczona przyczepa.

Sobota 14.11.2020 10:00-18:00

Niedziela 15.11.2020 10:00-18:00


Ważne !

Informujemy, że strażacy pomagają także firmom lub organizatorom lokalnych zbiórek w przetransportowaniu większych ilości darów. 

Kontakt poprzez wiadomość na Facebook OSP Puszczykowo lub pod adresem e-mail

 [email protected]

——————————————————————————————————-

 

Szanowni Państwo !

Wspieramy Szpital w Puszczykowie !

Chcemy, by to hasło dotarło do jak najszerszego grona ludzi gotowych pomóc!

Jesienna, ogromna fala zachorowań na COVID-19 stała się naszą smutną rzeczywistością! Tempo, z jakim przybywa chorych, może zaskoczyć każdy, nawet najlepiej przygotowany szpital.

Dlatego zwracamy się do Państwa z apelem o pomoc: materialną i finansową.

Można nas wesprzeć,  przekazując dary. Przyjmiemy z wdzięcznością maseczki jednorazowe, fartuchy, rękawiczki jednorazowe.

Przede wszystkim jednak prosimy o wsparcie dla naszych pacjentów, którzy z różnych względów nie mogą teraz liczyć na odwiedziny najbliższych.

Bardzo potrzebna jest woda w małych butelkach!

Koordynatorem zbiórki darów jest

OSP Puszczykowo

ul.Nadwarciańska 11b, 62-040 Puszczykowo,
Telefon:   883 653 440,
Facebook –  Ochotnicza Straż Pożarna w Puszczykowie – OSP Puszczykowo

Jeśli ktoś będzie chciał wesprzeć nas finansowo podpowiadamy – wpłat finansowych można dokonywać na konto Szpitala 

CITI  Bank Handlowy w Warszawie S.A. 85 1030 1247 0000 0000 8977 9006 

z dopiskiem „darowizna na walkę z pandemią”.

 

#WspieramySzpitalwPuszczykowie

– podzielcie się tym hasłem z rodziną,  ze znajomymi, z sąsiadami…

 

 

  

Powrót do listy

Czytaj więcej

CO NOWEGO

Nowoczesny sprzęt diagnostyczny w Szpitalu w Puszczykowie

  Nowoczesny sprzęt diagnostyczny w Szpitalu w Puszczykowie   W ramach projektu dofinansowanego ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO), Szpital w Puszczykowie został wyposażony w nowoczesny system ultrasonograficzny CLIVIA 90.   Nowe urządzenie umożliwia wykonywanie wysokiej jakości badań ultrasonograficznych zarówno w pracowniach diagnostycznych, jak i bezpośrednio przy…

Więcej o szpitalu: Nowoczesny sprzęt diagnostyczny w Szpitalu w Puszczykowie
Laboratorium w dniu 06.06.2026 będzie nieczynne

Laboratorium w dniu 06.06.2026 będzie nieczynne

Informuje, że w sobotę 6 czerwca 2026 roku Laboratorium będzie nieczynne.

Więcej o szpitalu: Laboratorium w dniu 06.06.2026 będzie nieczynne

Biała Sobota z Powiatem Poznańskim

 

Więcej o szpitalu: Biała Sobota z Powiatem Poznańskim
27 maja - Dzień Diagnosty Laboratoryjnego

27 maja – Dzień Diagnosty Laboratoryjnego

Więcej o szpitalu: 27 maja – Dzień Diagnosty Laboratoryjnego

14 maja – Międzynarodowy Dzień Farmaceuty

Więcej o szpitalu: 14 maja – Międzynarodowy Dzień Farmaceuty

14 maja – Dzień Opiekuna Medycznego

Więcej o szpitalu: 14 maja – Dzień Opiekuna Medycznego

12 maja Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek, dziękujemy

Więcej o szpitalu: 12 maja Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek, dziękujemy

„MEDYCYNA I TY” JUŻ DZISIAJ NA ANTENIE TVP3 POZNAŃ

Nowy odcinek programu „Medycyna i Ty” już dzisiaj! Dziś, 7 maja o godz. 16:40, na antenie TVP3 Poznań zostanie wyemitowany odcinek programu „Medycyna i Ty”, który był realizowany w naszym Szpitalu. Tematyka odcinka nawiązuje do poprzedniej emisji i tym razem koncentruje się wokół rehabilitacji pourazowej. Serdecznie zapraszamy do oglądania!

Więcej o szpitalu: „MEDYCYNA I TY” JUŻ DZISIAJ NA ANTENIE TVP3 POZNAŃ

W sobotę 2 maja 2026 roku Laboratorium będzie nieczynne.

W sobotę 2 maja  2026 roku    Laboratorium będzie nieczynne.

Więcej o szpitalu: W sobotę 2 maja 2026 roku Laboratorium będzie nieczynne.

Remont Oddziału Urologii – kulisy prac i co powstaje na III piętrze!

Remont Oddziału Urologii – kulisy prac i co powstaje na III piętrze! Dzielimy się rolką z aktualizacji remontu Oddziału Urologii w Szpitalu w Puszczykowie. O postępach opowiada Krzysztof Dyzma – kierownik robót ogólnobudowlanych firmy Orlikon. Prace rozpoczęły się z początkiem stycznia, a ich zakończenie jest planowane do końca maja. W…

Więcej o szpitalu: Remont Oddziału Urologii – kulisy prac i co powstaje na III piętrze!