UWAGA!!!!
Szpital w Puszczykowie im. Prof. S.T. Dąbrowskiego S.A. informuje,
że planowane jest zniszczenie dokumentacji medycznej
pacjentów hospitalizowanych w latach 1988-1990 oraz 1998-2000.
Osoby zainteresowane uzyskaniem powyższej dokumentacji mogą ją odebrać po wcześniejszym złożeniu wniosku do dnia 31.03.2021.
Zgodnie z Art.29.2. dokumentację może odebrać pacjent, jego przedstawiciel ustawowy lub osoba upoważniona przez pacjenta.











