Z okazji Międzynarodowego Dnia Lekarza
dziękuję Państwu za codzienną ofiarną pracę w służbie ratowania ludzkiego zdrowia i życia
oraz odpowiedzialność za pacjenta.
Proszę przyjąć życzenia spełnienia w pracy zawodowej i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.
Ewa Wieja
Prezes Zarządu











