Zgodnie z pięknym, wieloletnim zwyczajem, choć po długiej przerwie spowodowanej pandemią, na tradycyjnym corocznym spotkaniu zebrali się emerytowani pracownicy Naszego Szpitala.
Wszystkich serdecznie powitała przewodnicząca Koła Emerytów Renata Nowicka oraz w imieniu Zarządu Szpitala Wiceprezes Piotr Reiter.
Tym razem spotkanie odbyło się na terenie szpitala, w Sali Konferencyjnej, a nasi byli pracownicy, mieli okazję, powspominać jak kiedyś wyglądał ten budynek i jaką pełnił funkcję przy szpitalnej kotłowni. Przy okazji spotkania mogli też zobaczyć, jak bardzo szpital zmienił się i unowocześnił.
Wiele z tych ponad 80 osób obecnych na spotkaniu całe swoje zawodowe życie związało z Naszym Szpitalem. Był zatem czas na wspomnienia, anegdoty, ale i opowieści o dzieciach, wnukach i planach nie tylko na kolejny rok. Nie zabrakło też już najlepszych życzeń na 2023 rok.
MRK











