Dzień Diagnosty Laboratoryjnego jest obchodzony od 2012 roku, a data 27.05 nie jest przypadkowa, bowiem wiąże się z odkryciem tajemnicy kodu genetycznego w 1961, które zapoczątkowało kolejne dokonania z dziedziny genetyki i biotechnologii. A dziś analityka medyczna to jedno z najbardziej obiektywnych źródeł wiedzy o stanie klinicznym pacjenta…
Szanowni Państwo
W Dniu Diagnosty Laboratoryjnego
składam na ręce całego zespołu Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej
podziękowanie za codzienną rzetelną pracę,
która jest niezbędna w procesie diagnozowania i leczenia naszych pacjentów.
Życzę satysfakcji z wykonywanej pracy, dużo zdrowia oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.
Ewa Wieja
Prezes Zarządu











