NOWY ANGIOGRAF W SZPITALU W PUSZCZYKOWIE
Wraz z początkiem września do placówki dotarł transport zawierający nowoczesny angiograf Philips Azurion. Aktualnie twa montaż aparatu i dostosowywanie pomieszczeń w nowotworzonej Pracowni Radiologii Zabiegowej na poziomie „1” budynku niskiego Szpitala.
Aktualnie działający angiograf, znajdujący się obecnie na poziomie „0”, przeniesiony zostanie w późniejszym terminie.
Dzięki zakupowi nowego aparatu, zwiększone zostaną możliwości nowej Pracowni, pozwalając na wykonywanie większej liczby zabiegów na najwyższym poziomie.
Więcej szczegółów oraz zdjęcia nowej Pracowni Radiografii Zabiegowej będą Państwo mogli zobaczyć w kolejnym wpisie.
MS

















