Z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza pragniemy złożyć najserdeczniejsze podziękowania wszystkim osobom, które poświęcają swój czas, energię i serce, aby wspierać pacjentów oraz działalność naszego Szpitala.
Państwa bezinteresowna pomoc, uśmiech i obecność są nieocenionym wsparciem zarówno dla chorych, jak i dla personelu medycznego. Dzięki Wam atmosfera w naszym Szpitalu staje się jeszcze bardziej przyjazna i pełna nadziei.
Życzymy wszystkim Wolontariuszkom i Wolontariuszom zdrowia, satysfakcji z wykonywanej pracy, dalszego poczucia misji niesienia pomocy drugiemu człowiekowi oraz wielu pięknych chwil, które będą nagrodą za Państwa zaangażowanie.
Dziękujemy, że jesteście Państwo z nami!












