Dziś o godzinie 11:45 Szpital w Puszczykowie – podobnie jak szpitale powiatowe w całej Polsce – zatrzymał się na symboliczną minutę ciszy.
To nasz wspólny głos – głos tysięcy lekarzy, pielęgniarek, ratowników, pracowników administracji oraz wszystkich, którzy każdego dnia troszczą się o zdrowie i życie Polaków, mimo rosnących wyzwań finansowych, kadrowych i systemowych.
To wyraz wspólnej troski o przyszłość ochrony zdrowia. Tym gestem podkreślamy, jak istotne są działania zapewniające stabilność systemu oraz bezpieczeństwo pacjentów i personelu.
Dziękujemy wszystkim pracownikom za zaangażowanie i solidarność.
https://www.facebook.com/share/v/1aNGDRvzfx/?mibextid=wwXIfr
#CzarnyTydzieńSzpitaliPowiatowych #CzarnyTydzień #OZPSP #ProtestSzpitali #DlaPacjentów #OchronaZdrowia












