Remont Oddziału Urologii – kulisy prac i co powstaje na III piętrze!
Dzielimy się rolką z aktualizacji remontu Oddziału Urologii w Szpitalu w Puszczykowie. O postępach opowiada Krzysztof Dyzma – kierownik robót ogólnobudowlanych firmy Orlikon.
Prace rozpoczęły się z początkiem stycznia, a ich zakończenie jest planowane do końca maja.
W tym czasie przeprowadzany jest gruntowny remont i adaptacja pomieszczeń – tak, aby oddział zyskał nowoczesne wyposażenie i lepszą funkcjonalność.
Co dzieje się teraz i co przed nami?
✅ trwają prace rozbiórkowe (demontaż okładzin podłóg i ścian, część ścianek działowych),
✅ zaplanowano wymianę stolarki okiennej i drzwiowej,
✅ powstaną nowe instalacje: elektryczne, sanitarne i kanalizacyjne, a także gazy medyczne i wentylacja,
✅ w części korytarzy i łazienek pojawią się nowe sufity podwieszane,
✅ powstanie również nowoczesna sala zabiegowa, w której znajdzie się m.in. aparat RTG ramię C.
Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w realizację prac. Będziemy na bieżąco pokazywać kolejne etapy remontu!
Link do filmu:
https://www.facebook.com/share/v/1Dz6RNs2Jd/?mibextid=wwXIfr
#SzpitalWPuszczykowie #SzpitalPuszczykowo #OddziałUrologii #Urologia #Remont #Modernizacja #InwestycjeWZdrowie #PoprawaJakościLeczenia #BezpieczeństwoPacjenta #KomfortPacjenta #PostępyPrac #KulisyRemontu #NowoczesnySzpital #KPO #NextGenerationEU











