Pilotaż „Dobry posiłek” dobiegł końca, ale dobre standardy zostają z nami na stałe!
Informujemy, że nasz szpital kontynuuje wypracowane standardy żywieniowe, realizując je zgodnie z obowiązującym od 1 stycznia 2026 r. rozporządzeniem Ministra Zdrowia w ramach programu „Żywienie dla zdrowia”.

