
Szanowni Państwo,
Informujemy, że na terenie szpitala działa bezprzewodowa sieć WiFi umożliwiająca korzystanie z Internetu.
Jak skorzystać z WiFi
- W telefonie, laptopie lub na tablecie znajdź sieć szpital-gosc – po jej wybraniu zostaniesz bez hasła automatycznie połączony.
- Po połączeniu na ekranie pojawi się pole z regulaminem korzystania ze szpitalnej sieci WiFi, który akceptujesz przyciskiem TAK.
- Jesteś połączony – wystarczy uruchomić przeglądarkę internetową.

