Depozyt Szatnia Odwiedziny

Depozyt

Szanowni Pacjenci, informujemy, że jest możliwość skorzystania z bezpłatnego depozytu rzeczy wartościowych. Informacje szczegółowe uzyskacie Państwo na oddziałach.

Szatnia

Wszystkim odwiedzającym i gościom przypominamy, że w holu głównym szpitala znajduje się szatnia, korzystanie z niej jest obowiązkowe i nieodpłatne.

Odwiedziny

Zasady odwiedzin:

  • odwiedziny na oddziałach odbywają się codziennie,
  • odwiedzający po wejściu na oddział zobowiązani są do uzyskania od personelu informacji, czy pacjent nie jest izolowany,
  • na oddziale obowiązuje dezynfekcja rąk,
  • osoby z objawami infekcji nie mogą odwiedzać chorych,
  • w przypadku ogniska epidemicznego odwiedziny na oddziale zostaną wstrzymane,
  • odwiedziny muszą uwzględniać prawo innych pacjentów do zachowania prywatności i intymności.

Prosimy o przestrzeganie powyższych zasad.